Domki letniskowe, apartamenty, pensjonaty i hotele

Aby najlepiej poznać Słowenię, warto spędzić tu co najmniej 7 dni. Tyle potrzeba, żeby zakochać się w tym często niedocenianym kraju, które dzięki swojemu bogactwu naturalnemu i zróżnicowanemu klimatowi wydaje się większe niż ma to miejsce w rzeczywistości. Kto raz odwiedzi Słowenię, z pewnością zapragnie tu wrócić…

Gdzie zatrzymać się podczas pobytu w Słowenii? Istnieje niezliczona liczba możliwości, poczynając od domków letniskowych, poprzez pensjonaty i hotele, a kończąc na luksusowych apartamentach.

Warto wspomnieć o niektórych z nich:

  • Bioterme to czterogwiazdkowy hotel, który jest całkowicie ukierunkowany na naturalne współistnienie z przyrodą w Biotermach Mala Nedelja. Pobyt w tym hotelu zapewnia nie tylko bliskość środowiska naturalnego, ale jednocześnie najwyższe standardy usług.
  • Hotel Koper położony jest w miasteczku kupieckim, akademickim i jednocześnie będącym sportowym i kulturowym ośrodkiem usytuowanym na adriatyckim wybrzeżu Słowenii. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie połączenie aktywnego i biernego wypoczynku.

Baza noclegowa w Słowenii wciąż się rozwija i poszerza. Wiele apartamentów oferujących świetne warunki mieszkalne należy do obcokrajowców, którzy w ten sposób inwestują swoje pieniądze. Początkowo kupują dobrze usytuowane lokale, a następnie remontują je i wynajmują turystom. To nie tylko częsta praktyka w Słowenii, ale także w innych państwach Bałkańskich. Dzięki temu nie tylko wynajmujący takie apartamenty są zadowoleni, ale zadowoleni są także turyści, którzy mogą swobodnie wybierać między ofertami noclegowymi, a później wygodnie spędzić swój wypoczynek. Większość tego typu apartamentów nie łączy jednak oferty wyżywienia, a tym bardziej dojazdu